Home Firma Dotacje dla e-firm
Firma

Dotacje dla e-firm

www.azjanews.pl sky-poz.pl

Zakładając e-biznes, warto przed rejestracją firmy dowiedzieć się, czy istnieje możliwość otrzymania dotacji na rozwój swojego biznesu. Ważne, by zrobić to jeszcze przed zarejestrowaniem firmy, bowiem wiele dotacji przyznawana jest firmom, które jeszcze nie rozpoczęły swojej działalności, a jest to póki co wyłącznie zamiarem.

Jeżeli nie wiecie, gdzie można zgłosić się po dotację, podpowiadamy, iż przede wszystkim są to dotacje otrzymywane z własnej gminy / miasta oraz dotacje unijne. To, czy uda się otrzymać wsparcie finansowe, czy merytoryczne (np.

mapy-navi.com.pl

możliwość uczestniczenia w ciekawych kursach dla przedsiębiorców zależne jest od wielu czynników. Pierwszy to oczywiście spełnienie wymogów formalnych.

Warto dołączyć do wymaganego wniosku biznes plan, w którym nakreślony zostanie sposób zdobycia przewagi konkurencyjnej nad podobnymi firmami działającymi w branży, w której funkcjonować będzie firma. To dobry sposób na to, by zwrócić na siebie uwagę, zainteresować swoją ofertą osoby z komisji przyznające dotacje i w efekcie cieszyć się z jej otrzymania.

Author

Janek