hokej.podhale.pl Postep

Obrabianie zdjęć, to nie tylko Photoshop

www.enagieldzie.pl Nowe osiedle w miejscowości tarnowo podgórne oferuje wiele mieszkań o wysokim standardzie

Edytowanie i obróbka amatorskich zdjęć i filmów wideo za pomocą dostępnych programów na komputerze, nie jest już jedyną możliwością. Nasz telefon może stać się wyjątkowym urządzeniem do tworzenia nie powtarzalnych wspomnień.

Wbudowany aparat fotograficzny z funkcją nagrywania filmów w jakości HD to jedno. Zachowywanie plików na karcie pamięci telefonu, bez potrzeby zgrywania ich do komputera, to nieograniczony dostęp do naszych pamiątek z wakacji czy imprez.

A jeżeli dołączymy do tego aplikacje, będziemy mogli stworzyć nie powtarzalne prezentacje, albumy i obróbki ulubionych fotografii. Dostępne aplikacje same poprawiają jakość zdjęcia, poprzez korekcje czerwonych oczu, a nawet wybielania zębów.

To również wiele możliwości dodawania efektów, takich jak ramki, zmiana koloru, wykonanie kolażu kilku zdjęć. Przyciąć, wyciąć, dodać tekst czy grafikę tutaj to nie problem.

Bezpośrednie dodawanie obrobionych, zdjęć na portale społecznościowe, to kolejny atutu zastosowania takiej funkcji w naszym telefonie.