Home Moda Nieśmiertelny trencz
Moda

Nieśmiertelny trencz

Żakiety producent ekskluzywnej odzieży damskiej

Najpopularniejsze wierzchnie odzienie to nieśmiertelny trencz. Płaszcz, który od wielu lat znajduje miejsce w damskiej garderobie.

Choć początkowo był przypisany dla gentelmanów, to bardzo szybko przeszedł ciekawą metamorfozę. W pierwszej wersji był to płaszcz uszyty na zamówienie dla oficerów jeszcze przed pierwszą wojną światową.

Jednak jego niezwykłe właściwości bardzo szybko spodobały się gwiazdom kina. Co oczywiście szybko zostało pochłonięte przez miliony kobiet na całym świecie.

Wytrzymały materiał, ochrona przed wiatrem i deszczem, ciekawy krój, dwurzędowe guziki, a także ten ozdobny pasek. Wszystkie te elementy są dzisiaj powielane w każdej kolekcji, nie tylko u pioniera Burberry.

Współcześnie trencz ciągle poddawany jest metamorfozom, jednak ta klasyczna wersja ciągle do nas powraca. Może nieco skrócony, w większej kolorystyce, ale nadal tak elegancki i funkcjonalny, jak oczekujemy.

Pasuje do wszystkiego i na każdą okazję, dlatego zawsze znajdzie miejsce na wieszaku u każdej kobiety niezależnie od stylu i wieku.

Author

Janek