Home Choroby Niechciane dzieci
Choroby

Niechciane dzieci

https://alko-implant.pl/nasza-oferta/detoksykacja-organizmu/domowe-odtrucie-alkoholowe układ odpornościowy

Niechciane dzieci to problem społeczny, który występuje bardzo często w zasadzie na każdym kontynencie i w każdym kraju.

Skupiając się na problemie w Polsce należy dostrzec, że problem jest naprawdę widoczny i nie dotyka tylko bardzo młodych rodziców, którzy nie dojrzeli do posiadania dzieci, ale również osób dojrzałych.

Coraz częściej słyszymy o tym jak rodzice zaniedbują swoje dzieci, zrzekają się praw rodzicielskich a nawet uciekają się do przemocy w najgorszych przypadkach wyrzucają swoje dzieci niczym zepsute radio.

Problem jest o tyle duży, że powstaje coraz więcej miejsc gdzie można bez tłumaczenia zostawić swoje dziecko, którym zaopiekują się specjaliści czasem są to zakonnice a czasem osoby świeckie, wszystko po to by dzieci te miały szanse na normalne życie.

Podobnie jest również w szpitalach gdzie kobieta zaraz po porodzie może zgłosić, że chce, aby jej dziecko zostało przekazane do adopcji i zrzeka się praw rodzicielskich, decyzje podejmowane w emocjach nie są najtrafniejszymi, dlatego zwykle po pierwszej deklaracji rodzice mają jeszcze czas na zmianę decyzji.

Author

Janek