Home Moda Koszula do pracy
Moda

Koszula do pracy

https://machinasnu.pl/projektowanie-wnetrz/architekt-wnetrz-pruszkow/

Chyba każda kobieta ma w swojej szafie choć jedną koszulę. Nic w tym dziwnego, gdyż to właśnie ta część garderoby uchodzi za bardzo elegancką, dlatego też doskonale sprawdza się jako element ubioru do pracy.

Czy to duża korporacja, czy mała firma albo własna działalność, koszula z pewnością nigdy nie zawiedzie. Zawsze modna i uniwersalna okaże się biała koszula w wybranym kroju.

Ważną sprawą, o której nie należy jednak zapominać przy wyborze ubrania do pracy, jest materiał. Zbyt cienka koszula może prześwitywać, co nie jest rzeczą wskazaną w biurze czy też urzędzie.

Osoby, pracujące z dziećmi mogą natomiast pozwolić sobie na nieco więcej szaleństwa i wybierać modele w różnych kolorach oraz wzorach. Przedszkolanki doskonale wypadną w pastelowych kolorach i modelach zdobionych kokardami, które na pewno przypadną do gustu podopiecznym.

Nauczycielki, które zajmują się nauką nieco już starszych dzieci, na pewno dobrze zaprezentują się w wariantach zdobionych kratą czy pasami. Na cieplejsze dni przydadzą się także modele z krótkim rękawem.

www.towarzystwozdrowia.pl

Warto więc posiadać w szafie również i takie rodzaje koszul.

Author

Janek