Home Telefony Drukuj zawsze i wszędzie
Telefony

Drukuj zawsze i wszędzie

drukarki fiskalne w Gliwicach

Drukowanie nie jest opcją, która może dziś kogokolwiek zaskoczyć. Drukarki stały się powszechne już kilka lat temu i chętnie korzystają z nich zarówno pracownicy firm, jak i użytkownicy domowi.

Drukarka stała się właściwie elementem podstawowego wyposażenia informatycznego firmy i domu. Google pokazuje jednak, że w tym temacie wciąż można wiele zmienić.

Nowy Android wprowadza kolejne udoskonalenia w zakresie drukowania. OS od Google pozwala drukować niemal w każdym miejscu na Ziemi.

Wszystko dzięki możliwości bezprzewodowego przesłania plików do najbliższej drukarki. Aby skorzystanie z takiej funkcji było możliwe, musimy mieć pod ręką drukarkę zintegrowaną z googlową chmurą obliczeniową.

Android pozwala również na skorzystanie z podobnej usług HP lub może wykorzystać inne urządzenia, które zostały sparowane z tą funkcją Google. Oznacza to, że wystarczy przyjść z telefonem lub tabletem do firmy, punktu ksero czy znajomego i wybrać opcję „drukuj” w aplikacji zainstalowanej w mobilnym urządzeniu.

Żadne przewody i dodatkowe instalacje nie są potrzebne.

Author

Janek